خريد بک لينک ارزان
سایت کوتاه کننده لینک
آموزشگاه آشپزی
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه کافی شاپ
تور آنتالیا
ویزای تایوان
تور کانادا
خرید پیپ اصل
خرید اتو تفال
زودپز تفال
چه زماني براي گرفتن عكس هاي بارداري مناسب است آتليه بارداري
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :آتليه بارداري
تاريخ: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۴:۵۵

 

آتليه بارداري يكي از شغل هاي در حال رشد براي عكاسان حرفه اي به شمار مي رود . اما مستندسازي اين دوران شيرين بارداري و حاملگي مي تواند يك موضوع چالش برانگيز باشد .

 

با اين حال با كمي حساسيت و دقت در گرفتن عكس ها,عكس بارداري نه تنها مي تواند باعث شود كه آن خانم باردار عكس هايش را براي هميشه عزيز و گرامي بشمارد بلكه تجربه اي خواهد شده كه آنها هرگز فراموش نخواهند كردو در نگاه خوش بينانه به ديگران نيز نمونه عكس بارداري را توصيه خواهند كرد.

مانند تمام موضوعات نقاشي ,يك خانم باردار مي خواهد تا در دوران بارداري خود مجلل و زيبا به نظر برسد .

ما نكاتي مهمي را كه در هنگام عكاسي بارداري بايد لحاظ كنيم بيان مي كنيم .

نكات عكاسي بارداري براي قبل و در حين عكس گرفتن

 

هفت ماهگي دوران خوبي براي عكاسي باردراي مي باشد .با رعايت اين نكته مادر باردار بهترين دوران بارداري خود را هنگام عكاسي خواهد داشت . در دوران هشت يا نه ماهگي ممكن است او احساس شديد خستگي در دوران بارداري داشته باشد و از شكل خود راضي نباشد .كه اين باعث كاهش اعتماد به نفس مي شود ,چرا كه اعتماد به نفس كليدي ترين نكته در حين عكاسي بارداري مي باشد .

 

مخاطب خود را تشويق كنيد تا آرايش خود را مثل هميشه انجام دهد .تا اعتماد به نفس و خاص بودن هميشگي را براي عكس برداري بارداري داشته باشد . حتي مي توانيد از يك دوست درخواست كنيد تا أرايش را براي مخاطب شما انجام دهد .

 

به مخاطب خود گوش فرا دهيد و به او احساس آرامش و امنيت را منتقل كنيد تا اينكه بخواهيد باردار بودن او را هاي لايت كنيد.

 

از زاويه بالا عكس برداري بارداري را انجام دهيد تا زيباتر به نظر برسد .

اگر شما تصميم گرفته ايد تا از مخاطب خود در خانه عكس برداري كنيد ,اطمينان پيدا كنيد كه فضاهاي درهم و برهم را به خوبي پوشانده ايد . معمولا اتاق خواب و اتاق خواب جاي خوبي براي عكاسي بارداري مي باشد .

 

به صحبت كردن با مخاطب خود بپردازيد و به اعتماد به نفس بدهيد كه چقدر در اين دوران بارداري زيبا به نظر مي رسد. همچينين اگر پدر نيز در آن مكان حضور دارد از او درخواست كنيد كه با بودن در كنار همسرش در عكس برداري به مخاطب اطمينان دوباره بدهد .

 

هميشه عكاسي را به صورت رنگي انجام دهيد !! خيلي از مخاطبان در ابتدا درخواست عكس سياه و سفيد در آتليه بارداري را دارند,اما اين مهم است كه شما عكس برداري رنگي از بارداري انجام دهيد زيرا شما هر دو مورد رنگي و سياه سفيد را در مراحل بعدي داريد!!!پس بنابراين اگر آنها نظرشان را تغيير دهند شما براحتي اين تبديل را انجام مي دهيد.

 

از مخاطب خود درخواست كنيد تا يك پيراهن يا يك جامه بلند همراه با خود بياورد . بنابراين او مي تواند بين عكس هاي لباس هايش را تعويض كند.لباس ها به خانم بادرار كمك خواهند كرد تا احساس آرامش كند.

اگر خارج از خانه را براي عكاسي بارداري انتخاب كرده ايد ,سعي كنيد يك عكس نيم رخ با در معرض قرار دادن پس زمينه بگيريد . اين نمونه عكس هاي بارداري هميشه محبوب تر هستند .

اگر شما به دنبالبهترين آتليه بارداري هستيد ، آتليه عكاسي اميران به دليل تخصص و سابقه در عكاسي بارداري مي توانديكي از گزينه هاي شما يعنيبهترين اتليه بارداري در تهرانباشد.شما همچنين مي توانيد عكاسي بارداري در منزل را به كادر مجرب عكاسان خانم ما بسپاريد.


برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]